سوالات متداول در مورد هات شیپر

سوالات متداول در مورد شلوارک هات شیپر

http://www.wowcherworld.com/images/upload/image/6c2569b9a4e2736789a286cc666c9b94.jpg

اگر به دنبال راهکاری آسان و بی خطر و بدون عوارض جانبی برای لاغری و تناسب اندام خود می گردید شلوارک لاغری هات شیپر hot shapers گزینه مناسب پیش روی شما خواهد بود. طراحی و استفاده از جنس Neotex TM باعث افزایش درجه حرارت بدن شده وسبب تعریق زیاد بدن می شود و از آنجایی که نواحی شکم ، دورکمر وران ها را پشتیبانی می کند چربی سوزی این نواحی را افزایش داده وکاهش وزن را به دنبال دارد . این پوشاک لاغری از الیاف نئوتکس ساخته شده که با پوشاک معمولی متفاوت است ،

حتما این پوشاک را در آب زیر ۳۰ درجه شسته (ترجیحا فقط با آب سرد یا ولرم نزدیک به سرد) و به هیچ عنوان با آب گرم شست و شو ندهید ، همچنین از چلاندن پوشاک برای آب گیری خود داری نمایید و پوشاک را روی بند قرار دهید تا آرام آرام آب آن گرفته شود.

http://hot-shorts.8n8.ir/upload/picture/hot_shorts_fabino_(8).jpg

در ادامه به یک سری از سوالات شما عزیزان پاسخ داده می شود.


*با سلام و خسته نباشید لطفا جنس شلوارک هات شیپر را توضیح دهید؟
جنس این گن طوری است و با الیافی بافته شده که با چندین بار شستشو خاصیت کشسانی و گن بودن خودرا از دست نمی دهد.

*در صورتی که این محصول را گرفتیم و پیشیمان شدیم باید چکار کنیم؟
ما فقط بازگشت ظرف مدت 7 روز رابرای مهلت بازگشت قرار داده ایم. 1. به هر دلیلی، شما باز این محصول راضی نیست، ما بازده و مبادله با 7 روز پس از مورد خود را دریافت پذیرش و شما را به هزینه حمل و نقل بازگشت انجام دهند. ما درخواست بازگشت شما 2-5 روز پس از ما در مورد بازگشت دریافت را پردازش کند. 2. در صورتی که محصول معیوب است، ما بلافاصله به در برای جایگزینی یا تعمیر. اگر یک جایگزین در دسترس نیست، پس از آن بازپرداخت خواهد شد با روش پرداخت اصلی صادر شده است.

*آیا سیم و مفتول ، در قسمت پشت و شکم این گن به کار رفته است؟

خیر . با استفاده از الیاف ویژه ای که در بافت گن لاغری هات شیپر به کار رفته اند نه تنها نیازی به سیم و فنرهای رایج در گن های لاغری نیست بلکه هیچ گونه زیپ و درزی هم در آن وجود ندارد و کاملا یک تکه می باشد.* آیا با پوشیدن این شلوارک رطوبت به بیرون درز پیدا نمیکند؟


طراحی این گن لاغری به صورتی است که بافت داخلی آن سبب افزایش دمای بدن شده و بافت بیرونی آن رطوبت و دما را جذب می کند و هرگزسطح بیرون خیس نمی شود.* چطور این محصول را سفارش دهیم ؟

برای سفارش اینترنتی هر کدام از محصولات روی تصویر مربوطه کلیک نمایید ، (توجه داشته باشید می توانید محصولات را به صورت پیامکی هم سفارش دهید که اطلاعات خرید پیامکی روی هر تصویردرج شده است)*آیا با پوشیدن این گن تغییری در سایز بدن و لباس ها ایجاد می شود؟ 

به محض پوشیدن شلوارک لاغری هات شیپر ، طوری اضافه وزن نا موزون در بدنتان ، متناسب پخش می شود که تا 3 سایزاندازه تان تغییر خواهد کرد.

*برای شستشوی گن می توانم از ماشین لباسشویی استفاده کنم؟ 

بله . این کار هیچ صدمه و لطمه ای به بافت و کیفیت پارچه نخواهد زد. به طور کلی برای شستشوی گن لاغری باید بدانید که ساختار الیاف و خصوصیت منحصر به فرد تارهای کربنه شده به دلیل اینکه قسمتی از نخ شده اند و مانند یک لایه پوششی روی نخ قرار نگرفته اند ؛ با شستشو از بین نمی روند و به طور دائمی باقی می مانند.  البته دقت کنید که زمان شستشو با درجه 30 تا 40 درجه شسته شود. ولی بهتر است برای طول عمر بیشتر با دست بشویید.

* آیا می توانیم با پوشیدن این گن به کارهای روزمره خود برسیم؟

این گن قابل استفاده برای ورزش ، نرمش ، پیاده روی و… می باشد.   استفاده از این گن لاغری  سبب بهبود نتایج ورزشی و کاهش وزن شما می شود.* آیا شلوارک لاغری در هر سایزی موجود است؟
بله دوستان این محصول در این گن لاغری در سایز های XXL . M . L . XL موجود است. (سایز M شامل ۳۶ و ۳۸ سایز L شامل ۴۰ و ۴۲ سایز XL شامل ۴۴ و سایز ۲XL از ۴۶ به بالا را شامل می شود.)

*آیا پوشیدن این شلوارک به تنهایی باعث لاغر شدن می شود؟

دوستان به هر حال هر کالایی نمی تواند به تنهایی کارآمد باشد گرفتن رژیم غذایی و نمک کم خوردن و پیاده روی و پوشیدن همزمان این شلوارک باعث تغییرات چشمگیر در طول زمان خواهد شد و شما به اندام ایده آل خود خواهید رسید.در آخر شلوارک لاغری هات شیپر Hot shapers قابل استفاده برای زمان ورزش ، حرکات موزون ، نرمش ، ایروبیک و … می باشد که باعث کاهش وزن بیشتر و افزایش چربی سوزی و نتایج بهتر از حرکات ورزشی و … می گردد. هرچقدر بیشتر عرق کنید تناسب اندام بیشتری به دست خواهید آورداین شلوارک لاغری جدیدترین محصول هات شیپر Hot SHapers می باشد